Wilinianka - noclegi w Górach Sowich

Informacje
Adres
Kamionki
Kamionki 66
zobacz na mapie
Kontakt
Telefon: 74 836 50 01
E-mail: sunevg@op.pl


Ocena: 0
Opis
Spokój i odpoczynek

Nasz dom jest pięknie położony u podnóża Gór Sowich, otoczony malowniczymi wzgórzami oraz lasami. Pobyt u nas sprawi, że doskonale wypoczniesz, zrelaksujesz się wdychając czyste powietrze przy tym napawając się ciszą.
Piękna okolica

Wędrowców zapraszamy na szlaki turystyczne gdzie z pewnością podczas spacerów napotkasz na występującą w lasach zwierzynę leśną – sarny, muflony i dziki. To jednak nie wszystkie atrakcje naszej okolicy. Musisz koniecznie nas odwiedzić by zobaczyć więcej.
Rodzinna atmosfera

Staramy się aby nasi goście czuli się jak w domu. Dostęp do lokali jest udostępniony poprzez klatkę schodową z oddzielnym wejściem z terenu. Każdy z lokali posiada własną łazienkę wyposażoną w miskę ustępową, prysznic, umywalkę i bidet. Kuchnie wyposażone są w kuchenki elektryczne, lodówki, umywalki i szafki.

Krótko o nas

Willa Wilnianka – rok 1907

Nasz dom jest pięknie położony u podnóża Gór Sowich. Oferujemy apartamenty dwupokojowe, dwupoziomowe w Górach Sowich. Na wakacje, urlop, ferie, oraz długi weekend. Zapraszamy do miłośników natury, spokoju ale i aktywnego wypoczynku.Udogodnienia
Wyświetleń: 1919